11 maja 2012


Wśród blogów, które polecamy w znajdziecie blog Marty i Bartka, których poznaliśmy osobiście już w Warszawie, ale wirtualnie byliśmy w kontakcie znacznie wcześniej - rozminęliśmy się jadąc na południe w Argentynie - oni tymczasem podążali w Chile na północ. Zanim trafili do Ameryki Południowej, którą przejechali na motorach, byledajowie odwiedzili Azję, Australię i Oceanię, w tym Wyspy Marshalla.

Niezwykłe historie Marty i Bartka znamy z ich bloga i z ich ustnych opowieści, teraz zaś jest możliwość przeżycia ich raz jeszcze dzięki książce, która właśnie ukazała się na rynku: "Byle dalej, w 888 dni dookoła świata". Już sama kolorowa okładka, zaprojektowana przez tamtaramów zapowiada to, czego możecie się spodziewać w środku. Historie Marty i Bartka opisane są w sposób ciepły, dowcipny i nie wpadający w modną ostatnio "manierę niesamowitości", jak to określił znany krytyk podróżniczy Mariusz Jajeśniak. Ponad 2 lata podróży udało się wcisnąć w prawie 400 stron wypełnionych przepięknymi zdjęciami i tekstami.

Zapraszamy Was 23 maja o 19.00 do warszawskiego Klubie Podróżnika (Felińskiego 37) na spotkanie z okazji promocji książki. Spotkanie poprowadzi sam Grzegorz Chlasta z radia Tok FM, ale na pewno będzie okazja do bezpośredniej rozmowy z autorami i otrzymania autografu.

Autografy i dedykacje możemy załatwić również poza spotkaniem :-)

Pozdrawiamy

Michał i Magda

"Byle dalej", aut. Marta Owczarek, Bartłomiej Skowroński, wyd. Świat Książki

1 komentarz :